217

Vináreň pod brezou

Pod Obchodnou za trhoviskom na Jedlíkovej smerom na Heydukovu, na rohu obytného domu. Ešte nedávno tam bol nejaký metalistický podnik.

Bohužiaľ už je zatvorené...

Z archívu:
„Najneuveriteľnejšia vináreň v Bratislave. Zvonku pôsobí ako nič snobské, ani nič bezdomovecké a presne také to je. Za malou príjemnou predzáhradkou sa skrýva kráľovstvo pána majiteľa a jeho priateľov. V zatuchline starých vecí si spomeniete na staré časy a budete mať pocit, akoby ste na dovolenke v Chorvátsku našli tú pravú lokálnu krčmu. V interiéri je kopec veteše, staré hodiny pravidelne odbíjajú. Na výber majú vždy iné druhy vínka. Všetko za veľmi fér ceny a s mimoriadne príjemnou starostlivosťou pána majiteľa. Brezy sme v okolí žiadne nenašli, ale aspoň s ním máme tému na ďalšiu debatu. Na konci večera nás zaslúžilý štamgast pozval na zajtrajšie grilovanie, sľúbil, že nám upečie nejaké koleno. Som nadšená, tradícia viech v Bratislave ožila aspoň na tomto mieste."

„Odporúčam navštíviť. Dobré víno, priateľská rodinná atmosféra a keď budete mať šťastie tak vám majitel vyveští z kariet :)"

Máš k tomu čo dodať? Ťuk!
Nechaj nám e-mailovú adresu aby ťa vedúca vedela kontaktovať naspäť.
Si spamovací robot?