221

Čierny pes

Na ulici Na vŕšku 2, neďaleko Kapucínskej.

„Ultra príjemná nefajčiarska krčma. Bernard, príjemná obsluha a fajn ceny. A majú i párky:)"

„Konečne prijemný podnik, ktorý majitelia nezapratali miliardou starožitností. Je to také akurát, žiadna fake útulnosť aká sa v BA poslednú dobu objavuje. Atmosféra skutočnej krčmy, kde sa nemusíte čudovať nezmyslom typu starý sporák uprostred, alebo haraburdy z obchodu s francúzkymi rustikálnymi doplnkami rozvešané po stenách."

„Oceňujem, že majú čapovanú Kofolu a že v podniku nehrá žiadne rádio. Tiché a príjemné prostredie je ako stvorené pre oddych."

„Dopĺňam, ako fanúšik kultúry Absinthu, že majú aj ten:) A nejedná sa o napodobeninu narýchlo vyrobených a riedených vôd, ktoré dostať v potravinových reťazcoch :)"

„Veľmi útulné posedenie, dobré pivečko a samozrejme aj nieco k tomu. Utopence a hermelín som si ta ešte nedal ale majú tam skvelú orechovú pomazánku. K nej dostanete dva rožky a je to tak akurát."

„Ja len k tým rožkom a pomazánke: vždy je k nej práveže fajn chlieb, žiadne rožky. A keď treba viac krajcov, tak ochotne prinesú ďalšie. Inak treba skonštatovať, že podnik si dlhodobo drží úroveň. Chodíme tam naozaj často a ešte veru nijako nesklamali. Bude to aj tým, že nevymýšľajú blbosti, ale rotujú overené nátierky (cesnak, niva, oškvarky,...) a teraz začali pridávať aj pivné špeciály. Dobre tam je."

Máš k tomu čo dodať? Ťuk!
Nechaj nám e-mailovú adresu aby ťa vedúca vedela kontaktovať naspäť.
Si spamovací robot?