222

Richtár Jakub

Piváreň na Moskovskej 16 z druhej strany ako je Omama.

"V skutočnosti to pivo čo čapovali v Omame varia tu (varí ho p. Tribulík) a na výčape je v omnoho lepšej kvalite priamo z tankov. Točia Katarínu (tmavá 13°), Jakub (svetlý ležiak 12°) a Anna (výčapná 10°). Okrem týchto dobrôt majú aj rôzne druhy piva z malých českých a slovenských pivovarov, ktoré takmer týždenne obmieňajú + jedlá k pivu, ktoré zasýtia."

"Bratislavský minipivovar, ktorý má otvorenú prevádzku denne do 22:00 (neoficiálne do 23:00). Výborné pivá na výčape, ktoré sa pravidelne menia a vždy ich je tam aspoň 7-8. Majú aj dobrú kuchyňu - odporúčam ochutnať malé pražené rybky Grundle. Čo je veľmi dôležité, chodia sem samí príjemní ľudia, čiže o atmosféru je postarané."

"Grundle - grécke pražené rybičky " + skvelé lokálne pivo. Obsluha veľmi milá a interiér taký od srdca s fejkovými stropnými trámami v priereze 6x6 cm (frk pre statikov)"

"Všimol som si, že sa táto hospúdka stáva miestom pivných turistov."

"Výborné lokálne pivo aj dobrá pivná kuchyňa (placky, cigánske, hermelín...). Nechodia sem puberťáci, hostia sú väčšinou veľkí vychutnávači piva."

Máš k tomu čo dodať? Ťuk!
Nechaj nám e-mailovú adresu aby ťa vedúca vedela kontaktovať naspäť.
Si spamovací robot?