511

Obuvníci

Panská – Obuvník/brašnár v pasáži ako je Kogo na hviezdku. Je tam in vivo a ešte potom za ním. Tašky, zipsy aj topánky opravujú.

Panenská – pán Horváth hneď vo vchode za President pubom na začiatku pri zastávke. Vraj aj šije topánky, treba sa spýtať. Aktuálne má zatvorené, koncom roka dá znať, kam sa presťahoval.

Záhradnícka – v Ružinove za Slovenskou sporitelnou (tá hnusná budova s lesklými oknami vedľa budovy Slovanet), zo Záhradníckej vojdi do budovy sporitelne, prejdi dole schodíkmi, akoby si išla do Billy a vyjdi von. Obuvník je rovno oproti.) Mám ho odskúšaného .)

Na Nivách – zboku pri autobusovej stanici na Páričkovej, pri takom točitom schodisku. Dáva záruku aj na vymenené podpätky. Nerobí na počkanie, ale robota je kvalitná.

Trnavské Mýto - v podchode je veľmi dobrý obuvník, záruka 3 mesiace a ceny mi prisli tiez prijateľné.

Šancová – oproti MMC (YMCA), za zastavkou smer Račko. Nebol som, ale všimol som si rušný pohyb a keďže mali otvorené dvere tak aj pracovné nasadenie.

na Znievskej 19 v Petržalke, neďaleko Draždiaku „Ján Husár. Asi najskrytejší obuvník v meste. Teda tak trošku na jeho periférii. V temnici veľkého paneláku pri križovatke. Ak idete od Draždiaku, musíte prejsť popod dlhú plošinku pre kočíky, ktorá vedie na terasu. Potom doprava. Je to prvý vchod pri garážach. Isto tam nájdete aj nejakú navádzaciu tabuľku. Ujovi musíte zazvoniť a smelo vstúpiť do temných útrob paneláku. Je šikovný a pritom má socialistické ceny. Za vymenenie podpätku zaplatíte tuším 0,40 € (!), takže mu nechajte nejaké sprepitné."

Máš k tomu čo dodať? Ťuk!
Nechaj nám e-mailovú adresu aby ťa vedúca vedela kontaktovať naspäť.
Si spamovací robot?