Expand

Zdr_v_čk_! Toto je mapa pekných miest a vecí v Bratislave!

Back

Literárna čajovňa

Grösslingova 49

"Skvelé miesto na príjemné chvíle, či už vo dvojici alebo iba tak sám so sebou. Personál vám ku každému čaju povie zopár zaujímavostí, a vysvetlí ako si ho urobiť a naliať. Proste paráda uprostred uponáhľaného mesta."


"Malá čajovnička s veľkou ponukou čajov. Okrem toho tam ponúkajú aj kávičku, vínko, arabské minútky, príjemnú hudbu a množstvo kníh, ktoré sa tam dajú čítať, alebo za náhradu zobrať - literárny kolotoč. Občas sa tam nejaký koncert udeje. Je tam útulno a "domácko". Z ulice trocha málo viditeľné a často je tam málo ľudí, dá sa tam dobre zašiť a zrelaxovať."

"Toto je miesto, ktoré som objavil len nedávno a od vtedy som tam už bol asi štyrikrát. Útulná čajovňa, hlavne teda pre čajových fajnšmekrov. Majú v ponuke fakt kvalitné a čerstvé čaje, ale aj rôzne bylinné nápoje a k tomu aj niečo pod zub. Mimoriadne príjemné je, keď sa vás opýta obsluha, či si prosíte koláčik len tak pre radosť, samozrejme na účet podniku. Čaje podávajú tradičným štýlom na čajovom mori, takže si to pekne zalievate až kým vám ten čaj dáva chutné nálevy. Človek sa tam cíti ako doma, fakticky."

"Pekne zariadená čajovňa s vysokými stropmi na najkrajšej tichej uličke Bratislavy. Pozorný personál nešetriaci koláčikmi a dobrý výber čajov samozrejme."

Máš k tomu čo dodať? Ťuk!