Expand

Zdr_v_čk_! Toto je mapa pekných miest a vecí v Bratislave!

Back

Bufáče na Kolibe

Hore na Kolibe pri lúke

V drevenej búdke Kamzík(bližšie k lesu) pri tej veľkej lúke pri bobovej dráhe „Najlepší hot-dog aj s pohárom ríbezláku. Nepopraskaný čerstvý rožok, nepančovaná horčica, žiadna mikrovlnka. Ešte viac chutí, keď nasleduje po výstupe na kopec od konečnej 203."

 „Bufet na Kolibe, ten starý, čo je tam už sto rokov. Majú dobré lokše a super drink Lavína: varené červené víno s becherovkou." 

„Určite by som zaradil aj nakladaný encián na Kolibe, v starom bufete (nie v tom co je pri svahu ale krizom cez cestu), vždy podávaný s čerstvým chlebom, olivami a feferónkami..." 

Drevený bufet "U Krka" so sedením ešte pred parkoviskom „V poslednom čase si ma najviac získala práve táto búdka. Máva otvorené aj mimo hlavnej sezóny, teda aj počas pracovných a sychravých dní. Chrčavý repráčik nasmerovaný na sedenie vždy hrá výbornú hudbu, nuž a búdku samotnú obhospodarujú milé, šarmantné dve dámy, pravdepodobne mama s dcérou. Jednoducho si sedíte na polienkovej lavičke, dlávite párky s hroznovkou a okolo les, vtáčiky a tiché pesničky Johnieho Casha. Naposledy sme tam boli na jeseň s otcom. Okrem nás dvaja mĺkvi ľudia, poprchalo na párky, voňali stromy... medžik."

Máš k tomu čo dodať? Ťuk!